Vojvodina ponovo u FINALU Kupa - obezbeđena i Evropa

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u finale Kupa Srbije

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 1.500 gledalaca, među kojima su i oko 250 navijača Vojvodine.

3. minut: Posle kornera koji je izveo Drinčić, udarac glavom sa oko šest-sedam metara iskosa je uputio Saničanin, ali je lopta prošla pored stative.

6. minut: Birmančević je odigrao lob pas u šesnaesterac ka Tediću, koji je uputio volej-udarac sa oko 12-13 metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

17. minut: Birmančević je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla preko gola.

25. minut: Birmančević je prošao po levoj strani i centrirao u šesnaesterac, gde je Tedić uputio udarac sa oko 10-11 metara, ali je lopta otišla pored gola.

30. minut: Čović je šutirao sa oko 27-28 metara iskosa, ali je Petrović odbranio.

31. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1! Sa desne strane, Drinčić je centrirao, a ispred peterca Čukaričkog, Čović je u padu zahvatio loptu glavom i poslao je u mrežu.

38. minut: Birmančević je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla preko gola.

39. minut: Izvršena je prva izmena u timu Čukaričkog: izašao je Eze Vinsent, a ušao Petar Mićin.

43. minut: Slobodan udarac za Čukarički sa oko 33-34 metra je izveo Birmančević, ali je Rockov odbranio.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

47. minut: Vidosavljević je šutirao sa oko 25 metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

49. minut: Zbog prekršaja nad Vukadinovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Asmir Kajević.

51. minut: Mrkaić je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

54. minut: Zbog prekršaja nad Slobodanom Tedićem na oko 40 metara iskosa od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Slavko Bralić.

56. minut: Bojić je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla preko gola.

61. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Čukaričkog: izašao je Dimitrije Kamenović, a ušao Miladin Stevanović.

64. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Momčilo Mrkaić, a ušao Dejan Zukić.

69. minut: Mićin je šutirao sa oko 25 metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

70. minut: Zbog prekršaja nad Saničaninom na sredini terena, žuti karton u ekipi Čukaričkog dobio je Slobodan Tedić.

72. minut: Sa leve strane, centrirao je Birmančević, a udarac glavom sa oko sedam-osam metara uputio je Tedić, ali je Rockov uhvatio loptu.

74. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Petar Bojić, a ušao Mladen Devetak.

75. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 35 metara je izveo Drinčić, ali je lopta otišla visoko preko gola.

77. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Čukaričkog: izašao je Milutin Vidosavljević, a ušao Ibrahim N’Diaje.

84. minut: U kontranapadu, Đorđević je šutirao sa dvadesetak metara iskosa, ali je Petrović odbranio.

85. minut: Zukić je uputio lob udarac sa oko 20 metara, ali je lopta pogodila prečku. Već u sledećem napadu, Drinčić je centrirao sa desne strane, a Zukić uputio udarac „makazicama“ sa desetak metara, ali je lopta otišla preko gola.

86. minut: Posle centaršuta sa desne strane, N’Diaje je uputio udarac glavom sa desetak metara, ali je lopta otišla preko prečke.

89. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 35 metara je izveo Drinčić, ali je Petrović odbranio. Odmah potom, izvršena je treća izmena i u timu Vojvodine: izašao je Miljan Vukadinović, a ušao Đorđe Đurić.

94. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 35 metara je izveo Drinčić, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.