Voša još uvek bez rešenja - samo bod u Kruševcu, Evropa ni u mislima

Napredak - Vojvodina 0:0

Na stadionu je prisutno oko 1.000 gledalaca, među kojima su i pedesetak navijača Vojvodine.

9. minut: Ndiaje se driblingom izborio za poziciju za udarac i odlično šutirao sa oko 25 metara iskosa, ali je lopta pogodila prečku i potom otišla u gol aut.

10. minut: Posle centaršuta Obradovića sa leve strane, udarac glavom sa oko sedam-osam metara je uputio Ivanović, ali je lopta otišla preko gola.

13. minut: Zbog prekršaja nad Milojevićem na oko 40 metara od svog gola, žuti karton u ekipi Napretka dobio je Marko Marinković.

14. minut: Zbog povlačenja za dres Aksentijevića, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nikola Srećković.

20. minut: Đurić je šutirao sa oko 20 metara, ali pravo u golmana Petrovića.

26. minut: Posle centaršuta Aksentijevića sa desne strane, Ilić je šutirao sa oko pet metara, ali je Rockov izbio loptu u korner.

27. minut: Eskić je šutirao sa oko 26-27 metara, ali je lopta otišla preko gola.

32. minut: Ivanović je petom odigrao pas do Aksentijevića, koji je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

43. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: zbog povrede, iz igre je izašao Milan Lazarević, a ušao Mladen Devetak. Odmah potom, Napredak je imao dobru priliku za pogodak. Aksentijević je centrirao sa desne strane, a Ilić skočio i uputio udarac glavom. Lopta je išla pod prečku, ali ju je Rockov izbio u korner.

Prvo poluvreme je završeno.

Navijači Voše traže Sednicu skupštine - Uprava napolje: Preti ne samo stečaj, nego i gašenje Kluba

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je i druga izmena: izašao je Nemanja Milojević, a ušao Damjan Gojkov.

47. minut: Zbog prekršaja nad Aksentijevićem na oko 20 metara od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Vuk Mitošević.

49. minut: Slobodan udarac za Napredak sa oko 25 metara je izveo Samjuel, ali je šutirao visoko preko gola.

51. minut: Matić je šutirao sa oko 20 metara, Petrović je odbranio, a potom je i Đuričin pokušao da prosledi loptu u mrežu, ali mu je golman Napretka ušao u šut i tako sprečio pogodak.

55. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Napretka: izašao je Nikola Eskić, a ušao Filip Jović.

61. minut: Posle centaršuta Đorića sa desne strane, Ndiaje je šutirao sa desetak metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

73. minut: Samjuel je šutirao sa oko 22 metra, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola. Nedugo potom, zbog prekršaja nad Aksentijevićem na oko 25 metara iskosa od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Ognjen Đuričin.

74. minut: Izvršena je i treća zmena u timu Vojvodine: izašao je Nikola Srećković, a ušao Eze Vinsent. Odmah potom, Vojvodina je propustila stopostotnu priliku za gol. Đuričin je glavom spustio loptu do Matića, koji je ostao sam ispred Petrovića i neometan šutirao sa desetak metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola.

75. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Napretka: izašao je Igor Ivanović, a ušao Miljan Vukadinović.

80. minut: Zbog prekršaja nad Mitoševićem na oko 40 metara od svog gola i to nakon što je izgubio loptu, žuti karton u ekipi Napretka dobio je Filip Jović.

82. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Napretka: izašao je Ivan Đorić, a ušao Luka Stevanović.

88. minut: Đuričin je šutirao sa oko 18 metara, ali je Petrović odbranio.

89. minut: Gojkov je šutirao sa oko 22 metra iskosa, ali je Petrović uhvatio loptu.