Poraz Voše i na krovu tržnog centra

Voždovac - Vojvodina 1:0

15. minut: Voždovac je imao prvu priliku na utakmici. Sa desne strane, loptu po zemlji u šesnaesterac Vojvodine uputio je Ćirković, a Trujić šutirao sa desetak metara iz prve, ali je lopta otišla preko prečke.

19. minut: Zbog prekršaja nad Ćirkovićem, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Mladen Devetak.

24. minut: Graovac je šutirao sa oko 25 metara iskosa, ali je Knežević uhvatio loptu.

30. minut: U kontranapadu Vojvodine, Lazarević je centrirao sa desne strane, a Matić uputio udarac glavom, ali je lopta otišla pored gola.

35. minut: Đurić je šutirao sa oko 25 metara iskosa, ali je Knežević uhvatio loptu.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je prva izmena: izašao je Mladen Devetak, a ušao Aranđel Stojković.

48. minut: Duronjić je šutirao sa oko 20 metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

51. minut: Srnić je centrirao sa leve strane, a Luković uputio udarac glavom sa oko sedam-osam metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

54. minut: Matić je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

55. minut: Mašović je šutirao sa oko 22-23 metra iskosa, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

61. minut: Luković je šutirao iz slobodnog udarca sa oko 25 metara, ali je Rockov odbranio.

65. minut: U kontranapadu, Đurić je šutirao sa oko 18 metara, Knežević je odbranio, a potom je i Vinsent šutirao sa oko pet-šest metara iskosa, ali je lopta otišla pored gola.

68. minut: Pavlović je oduzeo loptu Mitoševiću na oko 18 metara od gola Vojvodine i dodao je do Duronjića, koji je šutirao van okvira gola. Zbog prigovora sudiji na nedosuđen faul za Vojvodinu, žuti karton dobio je Daniel Graovac.

70. minut: Na levoj strani, Milojević je lepo prošao pored Mihajlova proturivši mu loptu kroz noge, a potom odigrao pas do Vinsenta, koji je šutirao sa oko 11-12 metara iskosa, ali je lopta otišla visoko preko gola.

74. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Voždovca: izašao je Alen Mašović, a ušao Lazar Arsić.

75. minut: Duronjić je šutirao sa oko 27-28 metara, ali je Rockov odlično odbranio.

77. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Bojan Matić, a ušao Nikola Srećković.

82. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 20 metara je izveo Đurić, ali je lopta otišla nekoliko centimetara iznad prečke.

86. minut: Gojkov je šutirao sa oko 25 metara, ali je Knežević odbranio.

87. minut: Luković je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

88. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Voždovca: izašao je Andrija Luković, a ušao Jovan Nišić.

88. minut: Voždovac je poveo 1:0. Srnić je odigrao pas u šesnaesterac Vojvodine, a Mikić je došao do lopte ispred Stojkovića i sa šest-sedam metara iskosa doveo svoj tim u vođstvo.

91. minut: Stojković je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

92. minut: Zbog odugovlačenja prilikom ispucavanja lopte, žuti karton u ekipi Voždovca dobio je Marko Knežević.

93. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Voždovca: izašao je Borko Duronjić, a ušao Strahinja Bošnjak.