10.11.2018.

Novi poraz Voše - u Lučanima, penal, crveni karton...

Mladost Lučani - Vojvodina 1:0

Vojvodina: Rockov – Stojković, Graovac, Saničanin, Antić – Zlomislić, Milojević – Gojkov, Arsić, Vinsent – Fofana.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 300 gledalaca, među kojima su i tridesetak navijača Vojvodine.

1. minut: Gojkov je dobro prošao po desnoj strani i odigrao povratni pas do Stojkovića, koji je šutirao iz prve sa oko 12-13 metara iskosa, ali je loše zahvatio loptu, koja je na kraju otišla u aut.

11. minut: Vinsent je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

15. minut: Zbog povlačenja Gojkova s leđa na sredini terena, žuti karton u timu Mladosti dobio je Janko Tumbasević.

33. minut: Dosuđen je jedanaesterac za Mladost. Tumbasević je petom u šesnaestercu Vojvodine proigrao Pavlovića, na koga je s leđa startovao Saničanin, a sudija Lazar Lukić dosudio je najstrožiju kaznu i pokazao mu žuti karton.

34. minut: Penal za Mladost je izveo Aleksandar Pejović i doveo svoj tim u vođstvo.

36. minut: Saničanin je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

37. minut: Zbog prekršaja nad Fofanom na sredini terena, žuti karton u ekipi Mladosti dobio je Nikola Andrić.

41. minut: Gojkov je centrirao sa desne strane, a Arsić uputio udarac glavom, ali je Rosić uhvatio loptu.

44. minut: Arsić je u šesnaestercu Vojvodine proigrao Vinsenta, koji je potom odigrao pas do Gojkova, a on je šutirao iz prve sa oko sedam metara, ali je Rosić odbranio.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je prva izmena: izašao je Ismael Fofana, a ušao Ognjen Đuričin.

47. minut: Mladost je imala odličnu priliku da udvostruči vođstvo. Radivojević je šutirao sa oko sedam metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

48. minut: Ponovo je Radivojević šutirao, ovoga puta sa petnaestak metara iskosa, ali je još jednom odbranio Rockov.

55. minut: Antić je šutirao sa oko 25 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

59. minut: Zbog prekršaja nad Oditom na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Daniel Graovac.

61. minut: Posle centaršuta u šesnaesterac Mladosti, Eze Vinsent je pao u duelu sa jednim od igrača domaćina, a sudija je procenio da je u pitanju bio pokušaj simuliranja prekršaja za jedanaesterac i pokazao mu žuti karton.

62. minut: Pavlović je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta prošla pored stative gola Rockova.

66. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Lazar Arsić, a ušao Nikola Gajić.

67. minut: Gojkov je u šesnaestercu dobro proigrao Vinsenta, koji je šutirao sa oko šest-sedam metara iskosa, ali mu je golman Rosić utrčao u šut i uspeo da odbrani.

68. minut: Pejović je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je Rocko uhvatio loptu. Takođe, zbog prekršaja na sredini terena, žuti karton u ekipi Mladosti dobio je Ivan Pešić.

69. minut: Gojkov je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

71. minut: Lazar Jovanović je šutirao sa oko 18 metara, ali je Rockov izbio loptu u korner.

75. minut: Odita je odlično proigrao Lazara Jovanovića, koji je došao do lopte u duelu sa Graovcem, ušao u šesnaesterac i šutirao, ali je lopta otišla preko gola.

77. minut: Zbog povlačenja za dres Nikole Gajića na oko 25 metara iskosa od gola domaćina, žuti karton u ekipi Mladosti dobio je Uroš Sinđić.

79. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Mladosti: izašao je Lazar Jovanović, a ušao Jovan Markoski.

81. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Damir Zlomislić, a ušao Aleksandar Mesarović.

83. minut: Pejović je šutirao sa oko 22 metra, ali je Rockov uhvatio loptu.

87. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Mladosti: izašao je Vladimir Radivojević, a ušao Nikola Leković.

88. minut: Leković je centrirao sa desne strane, a Tumbasević uputio udarac glavom, ali je lopta prošla pored stative.

89. minut: Slobodan udarac za Mladost sa oko 32-33 metra izveo je Pejović, ali je lopta otišla van okvira gola.

91. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Mladosti: izašao je Predrag Pavlović, a ušao Marko Jevremović.

92. minut: Zbog prigovora na to što su fudbaleri Mladosti odugovlačili vreme prilikom izvođenja kornera, sudija Lazar Lukić pokazao je crveni karton fudbaleru Vojvodine Nikoli Antiću.