26.09.2018.

Voša u 1/8 finala Kupa

Vojvodina - Teleoptik 2:0

Prva prilika na utakmici usledila je u 14. minutu, kada je Srećković izveo korner, a Veselinović glavom pokušao da postigne pogodak, ali je lopta ipak otišla pored stative gola Trnića. Na drugj strani, gosti su uzvratili osam minuta kasnije, kada je Simović dobro prošao po levoj strani i šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Rockov uspeo da odbrani, baš kao i u 24. minutu, kada je slobodan udarac izveo Luka Čermelj.

U 34. minutu, i Vlalukin je mogao da dovede Teleoptik u vođstvo, nakon što je sam prihvatio pas u šesnaestercu Vojvodine i sa desetak metara iskosa šutirao u bliži donji ugao golmana Rockova, ali je čuvar mreže “stare dame” izbio loptu u korner. Utakmica je potom ušla u nešto mirniji ritam, da bi u 63. minutu Srećković sjajno istrčao kontranapad i šutirao, Trnić je odbranio, Srećković je opet došao do lopte i uputio novi udarac, ali je Trnić izbio loptu u korner.

Upravo nakon tog kornera, Vojvodina je povela. U skoku je više igrača pokušalo da dođe do lopte, koja je pogodila prečku gola Teleoptika, a potom je Milan Đurić sa metar razdaljine uspeo da je sprovede u mrežu.

Voša je lepu priliku da duplira vođstvo propustila u 75. minutu, kada je Gojkov u duelu sa jednim igračem gostiju uspeo da dođe do lopte i doda je do Bjedova, koji je šutirao sa oko osam-devet metara, ali pravo u golmana Trnića. U narednih desetak minuta, nisu viđene prilike pred bilo čijim golom, da bi u 88. minutu bilo 2:0 za Vošu.

Na desnoj strani uz gol-aut liniju, Gajić je prošao pored dvojice igrača Teleoptika, ušao u šesnaesterac i odigrao povratni pas u sredinu, gde je odlično bio postavljen Arsić i udarce iz prve pogodio praktično nebranjenu mrežu, te tako postavio konačan rezultat ove utakmice.