14.09.2018.

Opet poraz Voše u Nišu - gol u 85. munutu

Radnički - Vojvodina 1:0

U osmom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi Radničkog u Nišu.

Vojvodina: Rockov – Stojković, Graovac, Saničanin, Lazarević – Đurić, Huhumis – Đuričin, Arsić, Vinsent – Fofana.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 1.500 gledalaca, među kojima su i dvadesetak navijača Vojvodine.

13. minut: Posle nabačene lopte u šesnaesterac Radničkog, Fofana je uputio udarac glavom, ali je slabo zahvatio loptu, koju je lako uhvatio Ristić.

23. minut: Vojvodina je propustila dobru priliku za gol. Đuričin je lepo prošao po desnoj strani i odigrao povratni pas do Đurića, koji je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta otišla nekoliko centimetara iznad prečke.

28. minut: Babić je šutirao sa oko 27 metara, ali je Rockov lako uhvatio loptu.

32. minut: Bondarenko je šutirao sa oko 25 metara, lopta je išla pod prečku, ali je sjajno odbranio Rockov.

36. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: zbog povrede, iz igre je izašao Ismael Fofana, a na teren je ušao Darko Bjedov.

42. minut: Zbog prekršaja nad Bondarenkom na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Diamantis Huhumis.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Radničkog, izvršena je prva izmena: izašao je Aleksandar Stanisavljević, a ušao Saša Stojanović.

55. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Diamantis Huhumis, a ušao Aleksandar Mirkov.

57. minut: Stanković je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

58. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Radničkog: izašao je Siniša Babić, a ušao Lazar Ranđelović.

63. minut: Ranđelović je šutirao sa oko 23 metra, ali je Rockov uhvatio loptu.

65. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Radničkog: izašao je Petar Grbić, a ušao Marko Mitrović.

69. minut: Stojanović je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

77. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Vojvodine: izašao je Lazar Arsić, a ušao Nemanja Milojević.

85. minut: Radnički je poveo 1:0. Drinčić je šutirao iz slobodnog udarca, Rockov je odbranio, ali je na loptu natrčao Bondarenko i sa četiri metra je prosledio u mrežu.

86. minut: Zbog prekršaja na sredini terena, žuti karton u ekipi Radničkog dobio je Marko Mitrović.

93. minut: Zbog prekršaja nad Lazarevićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Radničkog dobio je Nermin Haskić.