15.04.2018.

Opet poraz Voše u Kruševcu - Evropa daleko (VIDEO)

Napredak - Vojvodina 1:0

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 1.500 gledalaca, među kojima su i pedesetak navijača Vojvodine.

3. minut: Posle kornera za Vojvodinu, Arsić je uputio volej udarac sa oko 18 metara, ali je lopta otišla preko prečke.

8. minut: Kalezić je šutirao sa oko 25 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla pored stative.

16. minut: Rušević je šutirao sa oko 18 metara iskosa, ali pravo u Rockova, koji je uhvatio loptu.

18. minut: Posle duela sa jednim od igrača Napretka u šesnaestercu domaćina, Lazar Arsić je ostao na travi, a sudija Srđan Obradović je procenio da je u pitanju bio pokušaj iznuđivanja penala, pa mu je pokazao žuti karton.

19. minut: Nakon kornera za Napredak, N’Diaje je uputio udarac glavom, ali je Rockov uhvatio loptu.

25. minut: Lazarević je šutirao sa oko 25 metara, ali je Petrović uhvatio loptu.

41. minut: Posle centaršuta Arsića sa desne strane, Radovanović je uputio udarac glavom sa oko osam-devet metara, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

52. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Vasko Kalezić, a ušao Nemanja Subotić.

55. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Napretka: izašao je Anes Rušević, a ušao Miloš Vulić.

56. minut: Dosuđen je penal za Napredak. U kontranapadu domaćina, Vukanović je ušao u šesnaesterac, pri čemu mu je Veselinović ušao u putanju, pa je arbitar Srđan Obradović dosudio najstrožiju kaznu.

57. minut: Napredak je poveo sa 1:0. Penal za domaćina je izveo Vulić i šutirao u donji desni ugao, dok se golman Rockov bacio u levu stranu, pa su Kruševljani došli u vođstvo.

64. minut: Sudija Srđan Obradović je prekinuo utakmicu zbog insistiranja da neko iz stručnog štaba Vojvodine sa tehničke klupe mora da nosi marker. Kapiten Vojvodine Dušan Jovančić je uputio prigovor četvrtom sudiji zbog odugovlačenja nastavka meča, zbog čega je dobio žuti karton.

67. minut: Antić je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla pored gola.

72. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Napretka: izašao je Đuro Zec, a ušao Nemanja Milisavljević.

74. minut: Zbog prekršaja nad Subotićem na oko 40 metara od gola Vojvodine, žuti karton u ekipi Napretka dobio je Ibrahima N’Diaje.

78. minut: Vukanović je šutirao sa oko 25 metara, ali pravo u golmana Rockova.

79. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Lazar Zličić, a ušao Aleksandar Mesarović.

84. minut: Pomoćni sudija je signalizirao ofsajd igrača Napretka, ali je, uprkos tome, Nikola Antić ušao u raspravu sa sudijom, zbog čega je dobio žuti karton.

85. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Lazar Arsić, a ušao je Stefan Mihajlović.

88. minut: Posle centaršuta Antića sa leve strane, Radovanović je uputio udarac glavom sa oko 13 metara, ali je Petrović s lakoćom uhvatio loptu.

89. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Napretka: Sekidika Džese, a ušao Miloš Simonović.

91. minut: Vukanović je šutirao sa oko 22 metra iskosa, ali je lopta otišla visoko preko gola.

92. minut: Vukanović je prošao po levoj strani i odigrao pas do Vulića, koji je šutirao sa oko 11-12 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koju je posle parade uhvatio golman Rockov.

94. minut: Vukanović je ponovo prošao po levoj strani i šutirao sa oko tri-četiri metra iskosa, ali je pogodio stativu.

Utakmica je završena.

izvor: fkvojvodina.rs, foto: ilustracija, Fotografije fudbalskih utakmica Jelena Grlić