Voša ubedljiva u Lučanima - Obezbeđen plej of, bliže Evropa

Mladost Lučani - Vojvodina 0:3

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 500 gledalaca, među kojima su i oko 40 navijača Vojvodine.

4. minut: Saničanin je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

19. minut: Zbog prekršaja nad Radivojevićem na sredini terena, žuti karton u timu Vojvodine dobio je Ivan Lakićević.

23. minut: Jovančić je šutirao sa oko 30 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

26. minut: Mihajlović je uputio volej udarac sa oko 20 metara, ali je i ovoga puta lopta otišla daleko van okvira gola.

29. minut: I Arsić je šutirao sa oko 22-23 metra, ali je lopta po zemlji otišla van okvira gola.

31. minut: Vojvodina je imala odličnu priliku za pogodak. Kalezić je ušao u šesnaesterac i šutirao, jedan igrač Mladosti je uspeo da ga izblokira, ali je potom do lopte došao Vinsent i šutirao sa desetak metara iskosa, ali je lopta otišla preko prečke.

32. minut: Zbog prekršaja nad Kalezićem na oko 40 metara od svog gola, žuti karton u timu Mladosti dobio je Bogdan Milošević.

35. minut: Vojvodina je imala još jednu sjajnu priliku za gol. Golman Mladosti Rosić je slabo zahvatio loptu pri ispucavanju, što je iskoristio Mihajlović i glavom je dodao do Jovančića, koji je šutirao sa pet-šest metara, ali je čuvar mreže domaćina uspeo paradom da zaustavi taj udarac.

36. minut: GOL! Vojvodina je ipak došla do prednosti. Posle centaršuta Kalezića sa desne strane, Mihajlović je u padu zahvatio loptu i sa sedam metara je prosledio u mrežu.

37. minut: Dimić je šutirao sa oko osam-devet metara iskosa, ali pravo u golmana Rockova.

44. minut: Vukasović je šutirao sa oko 35 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

48. minut: Kalezić je šutirao sa oko 21-22 metra, ali je lopta otišla preko prečke.

51. minut: Voša je propustila novu odličnu šansu na utakmici. Vinsent je ušao u šesnaesterac i idealno proigrao Arsića, koji je šutirao sa oko osam metara iskosa, ali je lopta otišla nekoliko centimetara pored stative. Takođe, izvršena je prva izmena u timu Mladosti: izašao je Petar Jovanović, a ušao Lazar Jovanović.

53. minut: Posle oštrog pasa po zemlji od strane Lakićevića, Mihajlović je u padu uputio udarac sa oko dva metra iskosa, ali je lopta pogodila spoljni deo mreže.

54. minut: Nakon kornera za Mladost, do lopte je došao Šatara i šutirao sa oko pet metara iskosa, ali je Rockov uspeo da odbrani. Zbog pokušaja da nakon toga iznudi jedanaesterac, Miloš Šatara je dobio žuti karton.

55. minut: Posle centaršuta sa desne strane, udarac glavom sa oko pet metara iskosa je uputio Trifunović, ali je lopta otišla van okvira gola.

56. minut: Nakon još jednog centaršuta sa desne strane, Trifunović je uputio još jedan udarac glavom iz gotovo identične pozicije, a ovoga puta je lopta prošla svega nekoliko centimetara pored stative.

59. minut: Posle kontranapada, Jovančić je u šesnaestercu proigrao Arsića, koji je šutirao sa oko 10 metara, ali je Rosić uspeo da odbrani.

63. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Mladosti: izašao je Stefan Dimić, a ušao Obiora Odita.

64. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Vasko Kalezić, a ušao Nemanja Subotić.

66. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:2! U kontranapadu, Mihajlović je odigrao pas do Vinsenta, koji je sjajno prošao pored svog čuvara, izašao sam ispred Rosića i rutinski ga savladao.

68. minut: Posle duela između Janka Tumbasevića i Lazara Arsića na sredini terena, došlo je do međusobnog koškanja između igrača dva tima, zbog čega su obojica dobili po žuti karton.

70. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Stefan Mihajlović, a ušao Lazar Zličić.

71. minut: Arsić je šutirao sa oko 35 metara, ali je Rosić s lakoćom uhvatio loptu.

76. minut: Zličić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Rosić izbio loptu u korner.

77. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Mladosti: izašao je Miloš Trifunović, a ušao Badara Bađi.

78. minut: Posle centaršuta Tumbasevića sa desne strane, Pavlović je uputio udarac makazicama, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

82. minut: Mladost je imala odličnu priliku da smanji rezultat. Posle centaršuta Radivojevića sa desne strane, Odita je šutirao sa svega pet metara, Rockov je odbranio, a potom je Odita još jednom uputio udarac, ali je pogodio Putinčanina, nakon čega je Rockov uhvatio loptu.

87. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:3. Arsić je odlično proigrao Vinsenta u šesnaestercu, koji je preciznim udarcem sa desetak metara iskosa poslao loptu u dalji ugao gola Rosića.

88. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Vojvodine: izašao je Lazar Arsić, a ušao Ranko Veselinović.

Utakmica je završena.

izvor: fkvojvodina.rs, foto: Fotografije fudbalskih utakmica Jelena Grlić
ime-nik.com NOVI SAD SRBIJA AP VOJVODINA ZANIMLJIVOSTI INTERNET EVROPA EDUKACIJA HRANA OBRAZOVANJE BEOGRAD ISPORUKA CENTAR OBUĆA RESTORAN ŠKOLA DETELINARA STRANI JEZIK IGRAČKE ODEĆA SALON LEPOTE KUHINJA MAJICE NAOČARE BULEVAR ODMOR KOZMETIKA KOZMETIČKI SALON OBUKA TEPIH RESTORAN FORUM FRIZER KUĆNI LJUBIMCI NAMEŠTAJ NEKRETNINE RUČAK TREPAVICE TURIZAM SVE ZA VAŠE MALIŠANE XOXO BEAUTY SALON DIOPTRIJSKE DORUČAK FRIZERSKI SALON TELEP NOKTI SVILENE TREPAVICE XOXO AUTOMOBILI ENGLESKI KURSEVI NEMAČKI NOVO NASELJE OPTIKA PILETINA SALON NADOGRADNJA GRČKA IGRAONICA MAĐARSKI ODRŽAVANJE PREVOD VEČERA AUTO ŠKOLA GIPSARSKI RADOVI ITALIJANSKI IZDAVANJE MAČKE PONY KUTAK ADAPTACIJA EKOLOGIJA EXIT FRANCUSKI KONJI LETOVANJE MATURA PICA VOĆE I POVRĆE NS NAMEŠTAJ NAMEŠTAJ PO MERI BULEVAR EVROPE DEPILACIJA DUBINSKO PRANJE DUNAVSKA KREVET MANIKIR NOVA DETELINARA PETROVARADINSKA TVRĐAVA ŠKOLA STRANIH JEZIKA AUTO ŠKOLA FLOYD DOSTAVA ENTERIJERI FASADE GIFT SHOP KOMP KAMP KOMPJUTERSKI KAMP KUPATILO LIMAN MUZIKA OPTIKA JUFLEX OPTIKA VUKAŠINOVIĆ PIĆE PLAKAR REGISTRACIJA SHOP BOMBYX NEKRETNINE SAMOUSLUŽNA AUTO PERIONICA MEGA WASH BRZA HRANA DOMAĆA KUHINJA DUNAV EDUKATIVNE IGRAČKE FARBANJE FRIZURA GRČKI KREČENJE LEPOTA LETCI MEGA SJAJ MOLERSKI RADOVI NS STIL PERIONICA PIJACA PISANO PREVOĐENJE PREVOD DOKUMENATA SOLARIJUM SUVENIRI TEHNIČKI PREGLED CENTAR STRANIH JEZIKA ATLANTIS RESTORAN DEDINA TAJNA TOBACCO SHOP NOVI SAD ADRIAHOST ATLANTIS AUTO ŠKOLA DUNAV AUTO ŠKOLA UNA M BRZO ČITANJE CAT HOTEL CENTAR STRANIH JEZIKA DELIMO LETKE DIP POWDER DNEVNI BORAVAK DUBINSKO PRANJE NAMEŠTAJA DUBINSKO PRANJE POSLOVNIH PROSTORA DUBINSKO PRANJE VOZILA EPILACIJA FRENC G.IMI RESTORAN IGRAČKE ZA NAJMLAĐE ISHRANA KONGA MUSIC LASH LIFT MADERO TERAPIJA MATEMATIKA MINIVAL TREPAVICA MISLIŠA I IGRIŠA JEZIČKO-EDUKATIVNI CENTAR MUZIČKA OPREMA NAILS NOVOSADSKI SAJAM OPREMA ZA JAHANJE PANSION PK PLAFON PONY SHOP PRODAVNICA AUTO DELOVA SRPSKI ZA STRANCE SUKNJE UNA M VACUSLIM 48 VAUČERI ČASOVI