Voša u 1/2 finalu plej-ofa

OK Spartak Ljig - OK Vojvodina 0:3, 1:3 (0:2)

Odbojkaši Vojvodine savladali su Spartak iz Ljiga sa 3:1 u
setovima u drugoj utakmici četvrtfinala plej-ofa domaćeg prvenstva.

Novosađani nisu imali većih problema u potvrđivanju pobede (3:0) iz prvog meča koji se igrao u Novom Sadu.

Izabranici Nedžada Osmankača su sigurno startovali, pa su prvi set uzeli sa 25:17. U drugom sedu došlo je do pada koncentracije u poslednjim trenucima, pa je tim Spartaka uspeo da izjednači rezultat osvajajući set sa 26:24.

Posle izgubljenog seta "crveno-beli" su se konsolidovali i krenuli silovito na protivnika. Treći set su uzeli ekspresno, dobivši ga rezultatom 25:12.

Osvajanjem poslednjeg seta sa 25:21 ekipa Vojvodine je samo potvrdila plasman u polufinale plej-ofa.

Termini polufinala zavise od ishoda sutrašnjeg meča Mladi radnik - Crvena zvezda. Polufinalna serija počinje 13. ili 15/16. marta.