21.02.2018.

Voša osvojila Kup Vojvodine (VIDEO)

Rukometaši Vojvodine osvojili su trofej Kupa Vojvodine pošto
su u finalu turnira održanog u Odžacima sa 25:22 slavili nad Dinamom. To je prvi trofej u sezoni, prvi u takmičenju Kupa Vojvodine što je po novom formatu uslovno za završni turnir Kupa Srbije gde se naš tim kvalifikovao.

Vojvodina je vodila celu utakmicu. Na poluvremenu 14:9, u jednom momentu je imala i +7. Pančevci su smanjili na 20:23, ali je Nadoveza sa tri gola u nizu u finišu utakmice otklonio sve dileme oko pobednika. Bez sumnje najbolje izdanje našeg tima u sezoni. Da golman Svetislav Verkić nije isključen u prvom poluvremenu, ko zna sa kojom razlikom u korist Vojvodine bi se ovaj meč završio.

Najbolji strelac u našem timu je bio Milan Jovanović sa 7 golova, Nadoveza je postigao 5 i dobio priznanje za najboljeg igrača. Stanković je bio takodje raspoložen sa 5 pogodaka.

Vojvodina se osvajanjem trofeja u Kupu Vojvodine plasirala na F4 Kupa Srbije.

izvor, foto: rkv.rs