03.12.2017.

Derbi po snegu: Odlaganje sat vremena, 8 minuta produžetka - Voši bod na JNA (VIDEO)

Partizan - Vojvodina 1:1

Zbog čišćenja snega na terenu stadiona Partizana, početak utakmice pomeren je za 16 časova

Vojvodina: Rockov – Lakićević, Veselinović, Saničanin, Antić – Jovančić, Vukasović – Kojašević, Mesarović, Kalezić – Mihajlović.

Utakmica je počela. Pred početak utakmice, održan je minut ćutanja u znak počasti na juče preminulog bivšeg legendarnog fudbalera Vojvodine Radomira Krstića. Na stadionu je prisutno oko 3.000 gledalaca, među kojima su i oko 100 navijača Vojvodine.

20. minut: Posle centaršuta Vulićevića sa desne strane, Tavamba je uputio udarac glavom sa oko sedam metara, ali je lopta otišla pored stative.

23. minut: Posle kornera za Partizan, Ožegović je šutirao sa oko sedam metara iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola.

29. minut: Posle kontranapada Vojvodine, Kalezić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Stojković odbranio.

33. minut: U timu Partizana izvršena je prva izmena: zbog povrede, iz igre je izašao Luiz Everton, a ušao je Milan Radin.

35. minut: Posle dobrog napada Vojvodine, Antić je pronašao Kalezića u šesnaestercu, a on je šutirao sa oko 14 metara, ali je lopta otišla pored stative.

37. minut: Jovančić je oduzeo loptu na sredini terena i proigrao Mesarovića u šesnaestercu, a on je odigrao pas do Mihajlovića, koji je šutirao sa šest-sedam metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

38. minut: Tošić je došao do lopte koju je ispucao Rockov na oko 20 metara od gola, ušao u šesnaesterac i šutirao, ali je čuvar mreže Vojvodine odbranio. Takođe, zbog prekršaja na sredini terena, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Milan Mitrović.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

48. minut. Partizan je poveo sa 1:0. Sneg je usporio loptu koja se u petercu odbila od nekog od igrača Vojvodine, što je iskoristio Tošić, došao do nje, zaobišao Rockova i sa metar iskosa je prosledio u mrežu.

50. minut: Posle kornera koji je izveo Kojašević, Saničanin je uputio udarac glavom sa oko pet metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

51. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Partizana: iz igre je izašao Zoran Tošić, a ušao je Saša Marjanović.

56. minut: Posle centaršuta Antića sa leve strane, Mihajlović je uputio udarac glavom, ali je i on slabo zahvatio loptu, koja je otišla daleko od gola.

60. minut: Mitrović je uputio centaršut u šesnaesterac, a tamo Ostojić uputio udarac glavom sa oko 11 metara, ali je lopta otišla preko gola.

61. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Vasko Kalezić, a ušao Lazar Zličić.

66. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Aleksandar Mesarović, a ušao Nemanja Subotić.

68. minut: Tavamba je šutirao iz okreta sa oko osam-devet metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

69. minut: Posle kornera za Partizan, Ožegović je uputio udarac glavom sa oko pet metara, ali je lopta pogodila stativu.

73. minut: Sudija Zoran Široki prekinuo je utakmicu kako bi se očistio sneg sa terena.

77. minut: Miletić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Rockov odbranio.

81. minut: Zbog igranja rukom na oko 17 metara od svog gola, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Dušan Jovančić.

82. minut: Slobodan udarac za Partizan izveo je Pantić, ali je šutirao visoko preko gola.

86. minut: GOL! Vojvodina je izjednačila na 1:1! Jovančić je centrirao sa desne strane, Stojkoviću je u vazduhu ispala lopta i pala ispred Kojaševića, koji ju je sa dva metra od gola poslao u mrežu.

88. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Damir Kojašević, a ušao Miloš Zličić.

95. minut: Miletić je šutirao sa oko 20 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je došla pravo do golmana Rockova.