13.11.2017.

Voša posle Lige šampiona: "Moramo da se oporavimo, ustanemo i nastavimo..."

Prvotimci Vojvodine NS seme nisu uspeli da se plasiraju u grupnu fazu Lige šampiona

pošto su u revanš meču u Tuluzu poraženi od domaćina 1:3, a nakon toga su izgubili i u zlatnom setu 10:15.

Nedžad Osmankač, šef stručnog štaba Vojvodine NS seme: Sjajno smo otvorili utakmicu, ali nismo uspeli da nastavimo u istom ritmu. Mlada ekipa nije psihički uspela da iznese teret, izgubili smo utakmicu u drugom setu i u završnici četvrtog. Mislim da je tas na vagi bilo iskustvo Tuluza. Moramo da se oporavimo, ustanemo i nastavimo, jer jedino tako možemo dalje da napredujemo. Svima nam je jako žao, jer smo mnogo truda uložili u ove kvalifikacije. No, za ove momke biće to velika škola, okrećemo se CEV kupu i domaćim takmičenjima.

Nikola Peković, libero Vojvodine NS seme: Ušli smo jako motivisano i ambiciozno, zaista smo želeli pobedu, ali jedan set nije bio dovoljan. Francuzi zaista imaju odličnu ekupu, to su sada i dokazali, a mi nismo iskoristili neke šanse. Ne znam ni šta bih rekao, razočarani smo, ali moramo da se oporavimo i nastavimo dalje.

izvor, foto: okvojvodina.org