25.11.2017.

Poraz Voše u Bačkoj Palanci - Evropa sve dalje

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 1.500 gledalaca, među kojima su i oko 150 navijača Vojvodine

7. minut: Posle oduzete lopte Kojaševiću na oko 35 metara od gola Vojvodine, Đorić je proigrao Mićića u šesnaestercu, a on je šutirao sa oko četiri metra iskosa, ali je pogodio spoljni deo mreže.

11. minut: Posle slobodnog udarca koji je izveo Kojašević, Jovančić je uputio udarac glavom sa oko 12-13 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

15. minut: Makarić je odigrao pas na stranu do Lukovića, koji je uputio oštar pas po zemlji pred gol Vojvodine, a tamo je Mićić šutirao sa oko 10 metara, ali pravo u golmana Rockova.

30. minut: Zbog prekršaja nad Mihajlovićem na sredini terena, žuti karton u timu OFK Bačke dobio je Nemanja Ilić.

34. minut: Kalezić je uputio odličan volej udarac sa oko 16 metara, ali je Jevrić sjajnom odbranom izbio loptu u korner.

40. minut: Devetak je šutirao sa oko 25 metara, ali pravo u golmana Jevrića.

42. minut: Posle kontranapada Vojvodine, Vukasović je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

44. minut: Luković je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

45. minut: Vujanović je šutirao sa oko 22-23 metra, ali je lopta prošla pored stative.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je dvostruka izmena: izašli su Luka Vujanović i Vasko Kalezić, a ušli Aleksandar Mesarović i Nemanja Subotić. Takođe, izvršena je i jedna izmena u timu OFK Bačke: izašao je Veseljko Trivunović, a ušao Zoran Švonja.

50. minut: Zbog prekršaja nad Đorićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Marko Vukasović.

53. minut: Luković je šutirao snažno sa oko 23-24 metra iskosa, ali je Rockov odbranio.

55. minut: Posle oštro ubačene lopte po zemlji sa leve strane od strane Švonje, Balabanović je šutirao sa svega jednog metra, ali je prebacio čitav gol.

57. minut: Luković je šutirao sa petnaestak metara iskosa, ali je lopta otišla preko gola.

66. minut: Izvršena je druga izmena i u timu OFK Bačke: izašao je Boris Varga, a ušao Stefan Nikolić.

68. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Damir Kojašević, a ušao Miloš Zličić.

70. minut: OFK Bačka je povela sa 1:0. Luković je oduzeo loptu Devetku na tridesetak metara od gola, ušao u šesnaesterac i preciznim udarcem sa oko 15 metara poslao loptu uz samu stativu gola Vojvodine.

74. minut: Posle kornera za OFK Bačku, Spremo je šutirao sa oko 22-23 metra, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

78. minut: Luković je šutirao sa dvadesetak metara iskosa, ali je Rockov odbranio.

80. minut: Izvršena je treća izmena i u timu OFK Bačke: iz igre je izašao Luka Luković, a ušao Radovan Ivković.

81. minut: Zbog prekršaja nad Miroslavom Bjelošem na polovini OFK Bačke, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Stefan Mihajlović.

89. minut: Zbog prigovora sudiji na dosuđen ofsajd, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Dušan Jovančić.

91. minut: Zbog prekršaja na sredini terena nad Đorićem, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Aleksandar Mesarović.