14.10.2017.

Voši samo bod u Zemunu

U 13. kolu Super lige Srbije, Zemun i Vojvodina igrali su nerešeno 0:0

11. minut: Đalović je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

14. minut: Cebara je šutirao sa sedam-osam metara iskosa, ali je lopta prošla paralelno pored gola.

17. minut: Zemun je imao dobru priliku za pogodak. Dimić je lepo prošao po desnoj strani i šutirao sa svega pet metara, ali je pogodio stativu.

19. minut: Božović je dobro prošao po desnoj strani i centrirao, a u šesnaestercu Vojvodine Lasikas je uputio udarac glavom, ali pravo u golmana Rockova.

25. minut: Lakićević je šutirao sa oko 22 metra, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

37. minut: Luković je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je Rockov uhvatio loptu.

41. minut: Lasikas je šutirao sa oko 17 metara, ali je lopta otišla van okvira gola.

44. minut: Slobodan udarac sa Zemun sa oko 30 metara izveo je Luković, ali je šutirao daleko van okvira gola.

45. minut: Posle kornera za Zemun, Đalović je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

46. minut: Lasikas je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

48. minut: Đalović je šutirao sa oko 20 metara, ali ni on nije bio precizan.

51. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Stefan Cebara, a ušao Aleksandar Mesarović.

54. minut: Cvetković je šutirao sa dvadesetak metara iskosa, ali je lopta otišla visoko preko gola.

57. minut: Zbog prekršaja na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nikola Antić.

58. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Ivica Jovanović, a ušao Stefan Mihajlović.

68. minut: Zbog prekršaja nad Lasikasom na sredini terena kojim je sprečio kontranapad Zemuna, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Ranko Veselinović. Potom je Damir Kojašević uputio prigovor sudiji na ovu odluku, zbog čega je i on dobio žuti karton.

70. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Zemuna: izašao je Justas Lasikas, a ušao Nikola Beljić.

78. minut: Izvršena je i druga izmena u ekipi Zemuna: izašao je Marko Đalović, a ušao Nenad Kiso.

80. minut: Kojašević je šutirao sa oko 22 metra, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

81.  minut: Subotić je bio u solo prodoru i šutirao sa oko 16 metara, ali ni on nije bio precizan.

84. minut: Izvršene su poslednje izmene u oba tima: u Zemunu, izašao je Stefan Dimić, a ušao Pavle Popara, a u Vojvodini, izašao je Nemanja Subotić, a ušao Mihajlo Nešković.

92. minut: Zbog prekršaja nad Jovančićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Zemuna dobio je Ivan Božović.

izvor, foto: fkvojvodina.rs