06.07.2017.

Voša ispala iz Evrope već u prvom kolu kvalifikacija - Poraz u Slovačkoj (VIDEO)

Ružomberok - Vojvodina 2:0 1:2 3:2

Za razliku od prethodne dve sezone kada su dolazili do plej-ofa za ulazak u grupnu fazu Lige Evrope - Vojvodina ove sezone evropske kvalifikacije završava već u prvom kolu.

Ekipa Ružomberoka je pred svojim navijačima odigrala dobar meč i iskoristila nesmotrene reakcije odbrane Novosađana. Prvo Nikole Kovačevića u 67. minutu, koji je "matirao" sopstvenog golmana, a onda je usledilo još jedno loše "čitanje" prekida u 87. minutu kada je štoper domaćih Jan Maslo postavio i konačan rezultat.

Vojvodina je imala prednost iz prvog meča (2:1), nakon kog je promenila trenera, ali Nenad Vanić nije uspeo da izbori makar još jedno kolo u Evropi.

Vanić posle ispadanja Voše iz Evrope: Moramo videti kako da oporavimo momke za prvenstvo