10.05.2017.

Vojvodina neće igrati finale Kupa - na stadionu Vojvodine (VIDEO)

Partizan - Vojvodina 1:0

Fudbaleri Vojvdine izgubili su u Beogradu od Partizana 1:0 u revanš utakmici 1/2 Kupa.

Tok utakmice:

13. minut: Miletić je šutirao sa dvadesetak metara iskosa sa leve strane, ali pravo u golmana Rockova.

23. minut: Radin je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je Rockov i ovoga puta uhvatio loptu.

27. minut: Brz kontranapad Vojvodine završen je proigravanjem Malbašića za Babića, koji je sa desetak metara iskosa šutirao preko gola.

28. minut: Partizan je propustio stopostotnu priliku da dođe u vođstvo. Tavamba je prošao po levoj strani i odigrao pas na drugu stativu, a tamo Janković sa pet metara promašio nebranjeni gol.

30. minut: Mihajlović je šutirao sa oko 25 metara iskosa sa leve strane, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

36. minut: Meleg je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je Stevanović uhvatio loptu.

40. minut: Đurđević je šutirao sa oko 25 metara iskosa sa leve strane, ali je lopta otišla visoko preko gola.

45. minut: Partizan je poveo sa 1:0. Đurđević je došao do jedne lopte pored Puškarića, izašao sam ispred Rockova i poslao loptu u rašlje.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

46. minut: Partizan je imao novu stopostotnu šansu. Đurđević je izašao sam ispred Rockova, ali je golman Vojvodine uspeo da odbrani.

48. minut: Zbog igranja rukom, žuti karton u ekipi Partizana dobio je Nemanja Miletić.

50. minut: Mihajlović je šutirao sa oko 12 metara iskosa sa leve strane, ali je Rockov još jednom dobro intervenisao.

51. minut: Mihajlović je odigrao pas do Kosovića, koji je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta otišla nekoliko centimetara pored stative.

53. minut: Đurđević je prošao pored Planića i šutirao sa 13-14 metara iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola.

57. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Siniša Babić, a ušao Milan Spremo.

58. minut: Zbog prekršaja nad Malbašićem, žuti karton u timu Partizana dobio je Nebojša Kosović.

65. minut: Zbog prekršaja na sredini terena, žuti karton u timu Partizana dobio je Milan Radin.

69. minut: Spremo je šutirao sa oko 24 metra, ali je lopta otišla nekoliko centimetara pored stative.

72. minut: Posle kornera koji je izveo Mihajlović, Tavamba je uputio udarac glavom, ali je lopta otišla preko prečke.

73. minut: Vukasović je šutirao sa oko 25 metara, ali je Stevanović dobro reagovao i izbio loptu u korner.

75. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Filip Knežević, a ušao Uroš Stamenić.

76. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Partizana: izašao je Leandre Tavamba, a ušao Marko Jevtović.

77. minut: Jevtović je šutirao sa oko 26-27 metara, ali pravo u golmana Rockova.

83. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Marko Vukasović, a ušao Stefan Đorđević.

85. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Partizana: izašao je Nemanja Mihajlović, a ušao Petar Đuričković.

87. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Partizana: izašao je Marko Janković, a ušao Saša Ilić.