14.03.2017.

Buač: Najviše bih čestitao svojim igračima - Ova tri boda su nam krucijalna

Vojvodina je pobedila Metalac rezultatom 0:3 (VIDEO), u 26. kolu Super lige Srbije

- Čestitam ekipi Metalca na fer, korektnoj i dobroj utakmici, iako rezultat pokazuje drugačije. Ipak, najviše bih čestitao svojim igračima, koji su, posle teškog poraza od Crvene zvezde, odigrali jako dobru utakmicu i napravili izuzetno dobru i pozitivnu reakciju, a ova tri boda su nam bila krucijalna.

Takođe, zahvalio bih se i našim navijačima na izuzetno dobroj podršci danas. Što se tiče utakmice, ušli smo slabije u prvih šest-sedam minuta, ali kasnije smo uspostavili određeni ritam i poveli sredinom prvog poluvremena, iz praktično jedine ozbiljne šanse u tom delu meča. Imali smo dosta polušansi, kada nam je nedostajao završni pas da izađemo u situaciju “jedan na jedan”, a i ekipa Metalca je imala sjajnu priliku u prvom poluvremenu, ali je naš golman sjajno odreagovao.

U drugom poluvremenu smo bili opasniji i sredinom tog dela igre smo postigli drugi gol, čime smo na neki način rešili utakmicu, da bi posle trećeg gola sve bilo gotovo – rekao je Buač.

U narednom kolu, fudbaleri Vojvodine dočekaće ekipu Mladosti na “Karađorđu”, a taj meč je na programu u nedelju, sa početkom u 17 časova.

Voša ubedljiva u Gornjem Milanovcu (VIDEO)